O nas

Aga-Pol to firma, która specjalizuje się w montażu i naprawach szyb do samochodów osobowych i ciężarowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadcząc kompleksowe usługi. Zajmujemy się nie tylko montażem czy wymianą szyb, ale również naprawą (jeśli to możliwe, usuwamy odpryski czy pęknięcia). Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest poprawne zamontowanie czy profesjonalna naprawa szyb. Dlatego też przy realizacji zleceń dokładamy wszelkich starań, by szyby zapewniały komfort i bezpieczeństwo. Procesy napraw czy wymiany przeprowadzamy tak, jakbyśmy to my mieli korzystać z tych samochodów. W naszym asortymencie dostępne są szyby pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu każdy klient ma pewność najwyższej jakości produktów – posiadających europejskie homologacje.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

•    Doświadczeni specjaliści.
•    Innowacyjna technologia napraw oraz montażu.
•    Korzystne warunki współpracy.
•    Natychmiastowa i terminowa realizacja zleceń.

Posiadamy ogrzewaną halę, dzięki czemu usługi wykonywane są sprawnie – bez względu na warunki pogodowe. Nie musisz więc martwić się, że śnieg czy deszcz przesuną w czasie naprawę lub montaż szyby. Gwarantujemy, że każde zlecenie zostanie wykonane terminowo –bez opóźnień.  
Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.